ERAS LITERARIAS

ERAS LITERARIAS. Uratuj bohaterów seriali!

Bohaterowie seriali wpadli w nie lada tarapaty! Podejmijcie kolejne misje, a nie tylko pomożecie konkretnym postaciom, ale też zdobędziecie cenne monedy, które umożliwią Wam przekupienie Waszej podłej Polonistki. Powodzenia – wiem, że dacie radę!

Drogi Uczniu, droga Uczennico!

Przed Tobą kilka tygodni wytężonej pracy nad powtórkami. Przez kilka miesięcy drugiego semestru będziesz miał_a okazję powtórzyć wiadomości z 1. i 2. klasy. Nie przejmuj się – będą Ci towarzyszyć sympatyczni bohaterowie z popularnych seriali, z nimi nigdy nie jest nudno!

Pamiętaj, że regularna praca jest opłacalna. Nie tylko dlatego, bo jest tego mało – ale dlatego też, że niektóre z misji będą dostępne jedynie przez krótki czas, a ich wykonanie będzie wiązało się z otrzymaniem atrakcyjnych bonusów.

PODSTAWOWE ZASADY:

– na każdy tydzień otrzymujesz krótki zestaw zadań;

– za ich wykonanie zdobywasz punkty, które są niezbędne do ukończenia gry;

– za punktualne odesłanie zadania otrzymujesz dodatkowy punkt (+1);

– obowiązkowo odsyłasz podstawowe zadania; raz na jakiś czas pojawi się (zapowiedziana) misja dodatkowa, która umożliwi zdobycie bonusu, ułatwiające przeżycie 2. semestru;

– koniec gry oznacza podsumowanie zdobytych punktów oraz otrzymanie oceny z powtórek.

GŁÓWNĄ nagrodą w naszych misjach jest zwolnienie z testu podsumowującego, który pojawi się w 2. semestrze. Możesz ją zdobyć, jeśli zdobędziesz 90% wszystkich punktów 🙂

LISTA NAJLEPSZYCH GRACZY – EDYCJA 2024 🙂

MIEJSCEGRACZ/KLASALICZBA PUNKTÓW
1.
2.
3.
4.
5.
6.

DOSTĘPNE MISJE

MISJA 4: LEKCJA 25.03-5.04

MISJA 7: LEKCJA 22.04-26.04

MISJA 8: LEKCJA 22.04-26.04

MISJA 9: LEKCJA 13-17.05

Share